OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

X-scooters XT08 48V Li

Velice vzhledná, robustní, ale i tak překvapivě lehká. Taková je koloběžka XT08 od českého dodavatele X-SCOOTERS. Co na této koloběžce zaujme nejvíce, jsou její obrovská kola. Ta nejen, že přitahují pozornost, ale především nabízí vysokou míru komfortu, kdy jejich průměr a šíře skvěle nahrazují systém odpružení. Dále se vám dostane vyšší bezpečnosti jízdy, kdy široké kolo lépe drží na všech možných površích. Široké blatníky přijdou vhod za mokra a možnost částečného složení ulehčí přepravu automobilem, vtahem či uskladnění jako takové. Velmi potěší i nosnost úžasných 150kg. Tak kam pojedete jako první?

Skladem (1 ks)
Kód: XSCXT08GR
Značka: X-SCOOTERS
30 990 Kč –19 % 24 990 Kč
Kategorie: Koloběžky - odrážedla - čtyřkolky a další
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29 kg

Parametry

Výkon - 500 W
Hmotnost - 29 kg
Nosnost - 150 kg
Max. rychlost - 30 km/h
Max. dojezd* - 30 km
Doba nabíjení - 4 - 6 hodin
Baterie - 48V 10.4Ah
Typ baterie - Lithium
Pneumatiky - 20x4.0
Rám - Hliníkový
Brzdy - Kotoučové
Rozměry balení - 1600 x 270 x 670 mm
Typ elektromotoru - bezkartáčový

* Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15°C, plně nabité (a nové) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.

Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii úplně vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dnů baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.

Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.

KE STAŽENÍ

X-scooters XT07 & XT08 manuál CZ w

Zpět do obchodu