OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Zkušební jízdy / půjčovna

 

ZKUŠEBNÍ JÍZDA NA ELEKTROMOTOCYKLU

Ne nadarmo se říká, že nejlepší je zkusit to NA VLASTNÍ KŮŽI. A u žhavé novinky posledních let, elektrických motocyklů, to platí dvojnásob. Abyste nekupovali zajíce v pytli a byli si před koupí 100% jisti tím, že právě toto je pro vás to pravé, umožňujeme zájemcům o koupi možnost využít "BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ".

 

MÁM ZÁJEM O ZKUŠEBNÍ JÍZDU

 

Jízdu absolvujete na identickém stroji, jaký si případně následně pořídíte, aby byl pocit maximálně autentický. Bezplatné testování je pouze za předpokladu, že je uskutečněno za přítomnosti našeho instruktora/průvodce, který jezdce proškolí, navede na odpovídající obtížnost tras a dohlédne na bezpečnost jezdce i motocyklu. V případě požadavku na testování bez průvodce, účtujeme částku od 1.000,- Kč do 2.000,- Kč dle modelu / jedna osoba a jízda na jedno nabití akumulátoru, v maximální délce trvání 5 hodin. V případě následné koupě motocyklu ve lhůtě maximálně 7 dní od uskutečnšného testování včetně, bude zaplacená částka za testování ponížena z ceny pořizovaného motocyklu. V obou případech oproti předání testovacího motocyklu vybíráme vratnou hovovostní zálohu / zálohu na případné škody, a to ve výši 10.000,- Kč / motocykl. Testování motocyklu je možné absolvovat výhradně NA DOJEZD BATERIE v okolí Chomutova, motocykl nesmí být převážen na jiné místo

 

 

 

PŮJČOVNA ELEKTROMOTOCYKLŮ

 

CHCI SI PŮJČIT ELEKTRICKÝ MOTOCYKL

 

Toužíte se svést na elektromotocyklu, zjistit, co takový motocykl umí, jak jezdí, jak se chová v těžším terénu a podobně, ale neplánujete si jej pořídit? Pak je tu právě pro Vás půjčovna, kdy si můžete dopřát skvělý zážitek, bez nutnosti stroj kupovat. V tomto případě je stanovena cena od 1.000,- Kč do 2.000,- Kč za jednu osobu a jízdu na jedno nabití, v maximální délce 5 hodin. V případě jízdy za doprovodu průvodce, účtujeme navíc jednotný příplatek za průvodce 1.000,- Kč / jedna jízda. V obou případech oproti předání testovacího motocyklu vybíráme vratnou hotovostní zálohu / zálohu na případné škody, a to ve výši 10.000,- Kč / motocykl. 

 

Zpět do obchodu