OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Jak nakupovat

MOTOCYKL NENÍ TABLET

Vítáme Vás na našich stránkách. Jak již nadpis napovídá, motocykl není tablet a proto není až tak jednoduché si jej vybrat, koupit, nebo nechat dopravit. Náš sortiment potřebuje trochu více zvažování, někdy taky osobního testování a následně přemýšlení, jak nového mazlíka dostat domů. 

Zakládáme si na osobním kontaktu a vřelém vztahu se zákazníkem a nejen proto preferujeme telefonické objednávky a individuální řešení individuálních potřeb, jakého se vám od prodejních automatů bohužel nedostane. 

V případě, že se vám některý z motocyklů zamlouvá, případně o jeho nákupu pouze uvažujete a máte spoustu otázek, zavolejte nám na naší infolinku. Na druhé straně narazíte na člověka, který na motocyklech jezdí, v tomto sortimentu se vyzná a dokáže na základě vlastní zkušenosti i odborných faktů, doporučit ten nejideálnější stroj pro vaši potřebu. 

Naše kontakty naleznete zde, v záložce KONTAKTY

Těšíme se na váš telefonát, email, zprávu do messengeru či WhatsAppu a slibujeme, že uděláme maximum pro to, abyste s námi byli spokojení. 

eMOTOCYKLY.cz - "JÍZDA DOSLOVA NABITÁ ADRENALINEM"

Zpět do obchodu