OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Duše 19-2,25/2,5/2,75 AV "ME-FO"

Duše pro SUR-RON Light Bee X / L1e / TALARIA STING

Skladem u dodavatele
Kód: SRLBKOM040
Značka: MEFO SPORT
179 Kč
Kategorie: SUR-RON NÁHRADNÍ DÍLY
Záruka: 2 roky

Duše pro SUR-RON Light Bee X / L1e / TALARIA STING

Nezbytný partner na cesty pro případ píchnutí / cvakntí duše originální. Pro výměnu budete potřevobat alspoň 2ks montážních pák

TECHNICKÉ ÚDAJE
Rozměry mm 70/100-19
Rozm.palce 2,25, 2,50, 2,75-19
Typ ventilu TR-4 (34G)
Materiál: butylová pryž

Montáž:
Před tím, než dáte duši do ráfku, se ujistěte, že hrany ráfku nejsou ostré nebo křivé, nesmí být zkorodované. Dráty kol nesmí vyčnívat skrz ráfek, případně je zakryjte ochranou gumou. Nečistoty odstraňte jemným smirkovým papírem. Při montáži dbejte zvýšené opatrnosti, nepoužívejte ostré předměty – šroubovák atd. Mohli byste proseknout duši. Dejte ventil do otvoru v ráfku a přichytněte matkou, zkontrolujte, zda ventil dobře sedí a po té matku dobře utáhněte. Postupně duši vtlačte do pneumatiky po obou stranách a současně přitlačujte hranu pneumatiky přes vnitřní stranu ráfku. Pak pneumatiku nafoukněte a důkladně zkontrolujte všechny strany, zda neuchází. Pneumatiku nepřefoukněte! Zkontrolujte, zda neuniká z ventilu vzduch, případně vyměňte vložku ventilu, nezapomeňte, že ventil musí být vždy kolmo nahoru.

Údržba:
Průběžně kontrolujte tlak v pneumatikách, v případě defektu duši vyměňte.

Zpět do obchodu