OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Motocykly YCF

YCF jsou motocykly elektrické i spalovací z dílky francouzského výrobce. Historie značky se začala psát v roce 2004, kdy si francouzský jezdec Yannick Coquard řekl, že už má dost nekvalitních Pitbiků, na kterých musel trénovat každou zimu. Neustálým zlepšováním nevyhovujících modelů dospěl do stádia vůbec nejkvalitněších Pitbiků, jaké si můžete dopřát. 

V současné době je YCF značkou s vlastním výzkumem, vývojem, testováním a dokonce i vlastní továrnou v Číně, otevřenou již v roce 2009. Od roku 2016 tato fabrika produkuje i motocykly na elektrický pohon, které jsou základem naší nabídky. Aktuálně značka YCF produkuje na 8000 strojů ročně, přičemž s každou modelovou řadou navyšuje kvalitu již tak špičkových produktů. 

Jakožto prodejci jsme Vám schopni zajistit nejen nové stroje, ale i jejich pravidelný servis a kompletní řadu náhradních dílů. 

Dopřejte nejen sobě, ale především svým dětem, maximální kvalitu a bezpečnost na českém trhu a sáhněte po značce YCF

 

Cena

5499054991
15499054991
YCF koláž
58 990 Kč –6 %
54 990 Kč

YCF jsou motocykly z dílky francouzského výrobce. Historie značky se začala psát v roce 2004, kdy si francouzský jezdec Yannick Coquard řekl, že už má dost nekvalitních...

Kód: YCFSTARTW88EGR-TEST
1 položek celkem
Zpět do obchodu