OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Servis

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

I švýcarské hodinky občas potřebují péči a tak si i kvalitní elektromotocykly zaslouží čas od času odbornou kontrolu, rařízení či výměnu opotřebovaných komponent z rukou odborníka. Čím více a čím náročnějším stylem jezdíte, tím častější by kontroly motocyklu měly být. 

Klíčová je kontrola GARANČNÍ SERVIS po 300 km, který pro všechny zákazníky, kteří jsou schopni motocykl na garanční prohlídku dovézt, provádíme ZDARMA. Z vlastní zkušenosti víme, že se na těchto prohlídkách především lehce dotahují ty spoje, které byly prováděny při finálním sestavení a doseřízení stroje, ostatní šrouby jsou dotaženy z výroby rázovým utahovákem a jen tak nepovolí. Velkou péči si zaslouží především šrouby na ose předního kola a dvakrát dva šrouby na vidlici, držící pevně osu na svém místě, dále šrouby stupeček, očka na dvířkách prostoru pro baterii a v neposlední řadě šrouby čepů přepákování zadní stavby. Kontrolu si zaslouží i předpětí řetězu, nastavení tmuličů, či jejich promazání. Následuje vizuální kontrola celého stroje a může se vyrazit na další dobrodružství. 

Další kontroly se provádí vždy po ujedí 1000km. Tyto kontroly jsou již zpoplatněné, a to částkou 1.000,- Kč a jsou obsahově shodné s úkony garančního servisu. Veškeré další servisní úkony jsou účtovány odděleně v hodinové sazbě 600,- Kč za hodinu práce mechanika. Odvedenou práci počítáme za každých započatých 10 minut práce. V tomto případě se jedná především o výměny opotřebených komponent, řešení následků havárií a podobně. 

Servisní práce provádíme i na jinde zakoupených strojích podporovaných značek, a to s příplatkem 50% základní ceny servisního balíčku / hodinové sazby. 

Ať již budete servis provádět u nás, nebo u vám bližšího servisního střediska motocyklů, dbejte na pravidelný servis a intervaly neprotahujte. Opotřebením jedné komponenty může docházet k poškození dalších, jako například znehodnocení brzdového kotouče sjetými destičkami, nebo opotřebení rozety či hnacího kolečka vytahaným řetězem. Stejně tak věnujte zvýšenou pozornost změnám, jako jsou dříve neznámé zvuky, vůle či změny v chování motocyklu. 

Přejeme Vám stovky a tisíce spokojených kilometrů bez nehody na novém stroji od eMOTOCYKLY.cz

eMOTOCYKLY.cz - "JÍZDA DOSLOVA NABITÁ ADRENALINEM"

Zpět do obchodu