NÁKUP MIMO SEZÓNU SE VYPLATÍ ;-) SPLŇ SI SEN, UŠETŘI A JEZDI. DOBRODRUŽSTVÍ NEČEKÁ!!

Doprava

MOTOCYKLY

U motocyklů je nejlepší způsob dopravy osobní odběr, který může předcházet projížďka na testovacím stroji. Při osobním odběru vám vše důkladně předvedeme, vysvětlíme, předáme kompletně seřízený stroj, 100% připravený na 1. jízdu. Vyvarujete se tak nechtěnným servisním omylů, při domácím sestavování, nepřekvapí Vás případné tovární nedodělky (nezacvaknutý konektor, mechanické poškození během přepravy) a máte jistotu, že vše je tak, jak má být. 

Pro motocykly nabízíme následující způsoby dopravy

- OSOBNÍ ODBĚR Chomutov

Po předchozí domluvě, adresa Březenecká 4455, 430 04  Chomutov

- FIREMNÍ ROZVOZ

Zvolený motocykl Vám rádi dovezeme do 100km od Chomutova. Do 50km zdarma, nad 50km účtujeme 10,- Kč za každý ujetý kilometr tam i zpět, počínaje adresou centrálního skladu Chomutov. 

 - ZASLÁNÍM PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

V tomto případě Vám odesíláme motocykl v původním obalu, bez finální kontroly stavu a sařízení. Pokud jste zručný mechanik, zvládnete sestavení hravě sami dle návodů na youtube. V opačném případě doporučujeme obrátit se s prosbou o sestavení na nejbližší MOTO SERVIS. Jsme si vědomi nákladů spojených s finálním sestavením a proto je ZASLÁNÍ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ ZDARMA

 

DROBNÉ DÍLY A DOPLŇKY

Drobné náhradní díly, doplňky a komponenty, které lze snadno zabalit do kartonové krabice, zasíláme klasicky Českou Poštou, a to buď jako BALÍK NA POŠTU, BALÍK DO RUKY, nebo BALÍK DO BALÍKOVNY. Cenu jednotlivých druhů dopravy se dozvíte v košíku, při  dokončování objednávky.  

Zpět do obchodu