OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Doprava

MOTOCYKLY

U motocyklů je nejlepší způsob dopravy osobní odběr, který může předcházet projížďka na testovacím stroji. Při osobním odběru vám vše důkladně předvedeme, vysvětlíme, předáme kompletně seřízený stroj, 100% připravený na 1. jízdu. Vyvarujete se tak nechtěnným servisním omylů, při domácím sestavování, nepřekvapí Vás případné tovární nedodělky (nezacvaknutý konektor, mechanické poškození během přepravy) a máte jistotu, že vše je tak, jak má být. 

Pro motocykly nabízíme následující způsoby dopravy

- OSOBNÍ ODBĚR Most

Po potvrzení připravenosti objednaného zboží, adresa J. E. Purkyně 274, Most (budova potraviny MERE pod nemocnicí)

- FIREMNÍ ROZVOZ

Zvolený motocykl Vám rádi dovezeme do 100km od Chomutova. Do 50km zdarma, nad 50km účtujeme 10,- Kč za každý ujetý kilometr tam i zpět, počínaje adresou kamenné prodejny Most. 

 - ZASLÁNÍM PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ

V tomto případě Vám odesíláme motocykl v původním obalu, bez finální kontroly stavu a finálního seřízení. Pokud jste zručný mechanik, zvládnete sestavení hravě sami dle návodů na youtube. V opačném případě doporučujeme obrátit se s prosbou o sestavení na nejbližší MOTO SERVIS. Jsme si vědomi nákladů spojených s finálním sestavením a proto je ZASLÁNÍ PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ ZDARMA

 

DROBNÉ DÍLY A DOPLŇKY

Drobné náhradní díly, doplňky a komponenty, které lze snadno zabalit do kartonové krabice, zasíláme klasicky službou PPL, buď na adresu, nebo na jedno z tisíce výdejních míst. Cenu jednotlivých druhů dopravy se dozvíte v košíku, při  dokončování objednávky.  

Zpět do obchodu