NÁKUP MIMO SEZÓNU SE VYPLATÍ ;-) SPLŇ SI SEN, UŠETŘI A JEZDI. DOBRODRUŽSTVÍ NEČEKÁ!!

SUR-RON Storm Bee R 2021

Modelová řada STORM BEE je absolutním vrcholem v nabídce značky SUR-RON. Projeďte se jako na klasickém enduru a ochutnejte dosud nepoznanou sílu elektromotoru. 

 

Objednáno
Kód: SRSBR2021
Značka: SUR-RON
279 000 Kč
Kategorie: Motocykly SUR-RON
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 136 kg

STORM BEE je sice elektromotocykl, ale současně naprosto plnovodnotný stroj, srovnatelný s klasickým endurem se spalovacím motorem. V některých paramatrech se dostává i nad modely spalovací, a to například rychlostí při startu, nebo točivým momentem zadního kola

Nezi nejúžasnější hodnoty tohoto krasavce patří například zrychlení z 0 na 80km do 3,6 sec., maximální rychlost převyšující 110 km/hod, nebo systém ASR (anti slip regulation), který pomáhá při rozjezdu a jízdě na kluzkém a nestabilním povrchu. Za zmíňku stojí dobře známý systém ABS, nebo volitelný systém BERS, umožňující v prudkých sjezdech přibržďování motorem a tím i rekuperaci naterie. Jízdy nikdy nebyla tak zábavná, tak vzrušující, nebo tak bezpečná. Je jen na Vás, jak si svého Storm Bee nastavíte.

 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

Storm Bee R - TECHNICKÉ PARAMETRY

Typ motoru přesné parametry připravujeme
Režimy
Baterie
Výkon motoru
Max. točivý moment
Maximální rychlost
Rám
Délka / Šířka / Výška
Výška sedla
Hmotnost / Max. zatížení
Úhel stoupání
Dojezd
Chlazení motoru
Doba nabití
Pneumatiky / Ráfky
Brzdy
Záruka
Kontroler
Přední vidlice
Zadní odpružení

YOUTUBE STORM BEE official

YOUTUBE STORM BEE test

YOUTUBE STORM BEE unpacking

Zpět do obchodu