OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

KUBERG CROSS HERO 3KW, 12" MOTO TIRES, LI-ION

Model KUBERG CROSS HERO 3W, 12" MOTO TIRES, LI-ION je elektromotocykl určený dětem ve věku cca 6 - 12 let, ale i jinak, dle tělesné výšky a zručnosti konkrétního jezdce. Je vhodný převážně pro rekreační a adrenalinové ježdění přírodou, případně sportovní až závodní využití na MX tratích. Dopřejte své ratolesti svezení na špičkovém stroji. Přírodní traily a krosové tratě ještě nikdy nechutnaly tak dobře, jako při jízdě na této e-motorce. 

 

Skladem u dodavatele
Kód: KUCROHER170112LI
Značka: KUBERG
70 490 Kč
Kategorie: Motocykly KUBERG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Většina malých (nejen) chlapců touží jezdit na motocyklu a značka KUBERG těmto dětem plní sny. Dětský elektromotocykl může být ale i splněným snem pro rodiče motorkáře, protože malému jezdci nabídne dostatečný výkon i záruku maximální bezpečnosti díky jakostnímu technickému zpracování. Navíc KUBERG nabízí sofystikovanou SMART aplikaci, díky které lze prostřednictvím Vašeho mobilního televonu nastavit jízdní vlastnosti pro jezdce z řad od naprostých začátečníků, po nadějné závodníky.  

Motocykl je tichý, velmi lehký (cca 25kg včetně baterií), kompaktních rozměrů a díky tomu i skladný. Není problém jej parkovat v bytě, převážet v kufru osobního auta, nebo vozit výtahem, jako klasické kolo. Nepotřebuje takřka zádnou údržbu, není vítit a nevytékají z něho žádé provozní tekutiny a proto je vhodný i pro motorkáře amatéry. 

Model KUBERG CROSS HERO 3KW LI-ION je nejvyšší model řady dětských MX motocyklů s koly o velikosti 12". Tento model doporučujeme především pro kvalitní Li-Ion baterie, vzduchový tlumič a vidlici a další detaily, které z tohoto stroj dělají dokonalý z hlediska jízdních vlastností, výkonu a životnosti. 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

KUBERG CROSS HERO 3KW, 12" MOTO TIRES, LI-ION - TECHNICKÉ PARAMETRY

 

KUBERG CROSS 12"

KUBERG KIDS

Zpět do obchodu