NÁKUP MIMO SEZÓNU SE VYPLATÍ ;-) SPLŇ SI SEN, UŠETŘI A JEZDI. DOBRODRUŽSTVÍ NEČEKÁ!!

KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES

Model KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES je elektromotocykl určený těm nejmenším dětem, ve věku cca 3 - 5 let, ale i jinak, dle tělesné výšky a zručnosti konkrétního jezdce. Je vhodný pro získání základních návyků a všasnž začátek motokrosového / trialového výcviku. Vaše dítko získá první zkušenosti s jízdou na motocyklu a pochopitelně si užije i spoustu nezapomenutelné zábavy. 

 

Skladem (1 ks)
Kód: KUBSTA1KW
Značka: KUBERG
32 590 Kč
Kategorie: Motocykly KUBERG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
KUBERG START 1KW BICYCLE TIRES 12 1
Akce

Většina malých (nejen) chlapců touží jezdit na motocyklu a značka KUBERG těmto dětem plní sny. Dětský elektromotocykl může být ale i splněným snem pro rodiče motorkáře, protože malému jezdci nabídne dostatečný výkon i záruku maximální bezpečnosti díky jakostnímu technickému zpracování. Navíc KUBERG nabízí sofystikovanou SMART aplikaci, díky které lze prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu nastavit jízdní vlastnosti pro jezdce z řad od naprostých začátečníků, po nadějné závodníky.  

Motocykl je tichý, velmi lehký (cca 21kg včetně baterie), kompaktních rozměrů a díky tomu i skladný. Není problém jej parkovat v bytě, převážet v kufru osobního auta, nebo vozit výtahem, jako klasické kolo. Nepotřebuje takřka zádnou údržbu, není cítit a nevytékají z něho žádé provozní tekutiny, a proto je vhodný i pro motorkáře amatéry. 

Model KUBERG START 1KW je jedním ze dvou modelů základní modelové řady dětských MX / TRIAL motocyklů pro úplně nejmenší zejdce. V nabídce dodavatele je ještě model vybavený na zadním kole mechanickou (lankovou) kotoučovou brzdou, leč z důvodu bezpečnosti dopotučujeme u takto malých dětí brzdu bubnovou, jejíž brzdný výkon je naprosto dostačující. Z bezpečnostních důvodů byla u obou variant modelu START snížena rychlost na 24km/hod. 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES - TECHNICKÉ PARAMETRY

 

KUBERG KIDS

KUBERG START 1

KUBERG START 2

Zpět do obchodu