OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES

Model KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES je elektromotocykl určený těm nejmenším dětem, ve věku cca 3 - 5 let, ale i jinak, dle tělesné výšky a zručnosti konkrétního jezdce. Je vhodný pro získání základních návyků a všasnž začátek motokrosového / trialového výcviku. Vaše dítko získá první zkušenosti s jízdou na motocyklu a pochopitelně si užije i spoustu nezapomenutelné zábavy. 

 

Skladem u dodavatele
Kód: KUBSTA1KW
Značka: KUBERG
32 590 Kč
Kategorie: Motocykly KUBERG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
KUBERG START 1KW BICYCLE TIRES 12 1
Akce

Většina malých (nejen) chlapců touží jezdit na motocyklu a značka KUBERG těmto dětem plní sny. Dětský elektromotocykl může být ale i splněným snem pro rodiče motorkáře, protože malému jezdci nabídne dostatečný výkon i záruku maximální bezpečnosti díky jakostnímu technickému zpracování. Navíc KUBERG nabízí sofystikovanou SMART aplikaci, díky které lze prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu nastavit jízdní vlastnosti pro jezdce z řad od naprostých začátečníků, po nadějné závodníky.  

Motocykl je tichý, velmi lehký (cca 21kg včetně baterie), kompaktních rozměrů a díky tomu i skladný. Není problém jej parkovat v bytě, převážet v kufru osobního auta, nebo vozit výtahem, jako klasické kolo. Nepotřebuje takřka zádnou údržbu, není cítit a nevytékají z něho žádé provozní tekutiny, a proto je vhodný i pro motorkáře amatéry. 

Model KUBERG START 1KW je jedním ze dvou modelů základní modelové řady dětských MX / TRIAL motocyklů pro úplně nejmenší zejdce. V nabídce dodavatele je ještě model vybavený na zadním kole mechanickou (lankovou) kotoučovou brzdou, leč z důvodu bezpečnosti dopotučujeme u takto malých dětí brzdu bubnovou, jejíž brzdný výkon je naprosto dostačující. Z bezpečnostních důvodů byla u obou variant modelu START snížena rychlost na 24km/hod. 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

KUBERG START 1KW, 12" BICYCLE TIRES - TECHNICKÉ PARAMETRY

 

KUBERG KIDS

KUBERG START 1

KUBERG START 2

Zpět do obchodu