OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

KUBERG TRIAL HERO 3KW, 16" BICYCLE TIRES, LI-ION

Model KUBERG TRIAL HERO 3W, 16" BICYCLE TIRES, LI-ION je elektromotocykl určený dětem ve věku cca 5 - 12 let, ale i jinak, dle tělesné výšky a zručnosti konkrétního jezdce. Je vhodný převážně pro rekreační a adrenalinové trailové ježdění přírovou či na upravených trialových či dirtových reatích. Dopřejte své ratolesti svezení na špičkovém stroji. Zdolávání přírodních či umělých překážek nikdy nebylo tak zábavné.

 

Skladem (1 ks)
Kód: KUCTRIHER16LI
Značka: KUBERG
70 490 Kč –14 % 59 990 Kč
Kategorie: Motocykly KUBERG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
KUBERG TRIAL HERO Li ion 16 FOTO 01
Akce
70 490 Kč –14 %

Většina malých (nejen) chlapců touží jezdit na motocyklu a značka KUBERG těmto dětem plní sny. Dětský elektromotocykl může být ale i splněným snem pro rodiče motorkáře, protože malému jezdci nabídne dostatečný výkon i záruku maximální bezpečnosti díky jakostnímu technickému zpracování. Navíc KUBERG nabízí sofystikovanou SMART aplikaci, díky které lze prostřednictvím Vašeho mobilního televonu nastavit jízdní vlastnosti pro jezdce z řad od naprostých začátečníků, po nadějné závodníky.  

Motocykl je tichý, velmi lehký (cca 25kg včetně baterií), kompaktních rozměrů a díky tomu i skladný. Není problém jej parkovat v bytě, převážet v kufru osobního auta, nebo vozit výtahem, jako klasické kolo. Nepotřebuje takřka zádnou údržbu, není vítit a nevytékají z něho žádé provozní tekutiny a proto je vhodný i pro motorkáře amatéry. 

Model KUBERG TRIAL HERO 3KW LI-ION je nejvyšší model řady dětských TRIAL motocyklů s koly o velikosti 16". Tento model doporučujeme především pro kvalitní Li-Ion baterie, vzduchový tlumič a vidlici a další detaily, které z tohoto stroj dělají dokonalý z hlediska jízdních vlastností, výkonu a životnosti. K dostání jsou i dostupnějš modely, čekujte naší nabídku, nebo nás kontaktaktujte a prověříme dostupnost. 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

KUBERG TRIAL HERO 3KW, 16" BICYCLE TIRES, LI-ION - TECHNICKÉ PARAMETRY

 

KUBERG CROSS 12"

KUBERG KIDS

KUBERG TRIAL 16"

Zpět do obchodu