OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

Sur-Ron Ultra Bee R 2023 - elektrický motocykl homologovaný L3e-A1E

Modelová řada ULTRA BEE je absolutním vrcholem v nabídce značky SUR-RON. Projeďte se jako na klasickém enduru a ochutnejte dosud nepoznanou sílu elektromotoru. 

 

Skladem (1 ks)
Kód: SRUBRL3E2023
Značka: SUR-RON
189 990 Kč
Kategorie: Motocykly SUR-RON
Záruka: 2 roky

ULTRA BEE je sice elektromotocykl, ale současně naprosto plnovodnotný stroj, srovnatelný s klasickým endurem se spalovacím motorem. V některých parametrech se dostává i nad modely spalovací, a to například rychlostí při startu, nebo točivým momentem zadního kola

Mezi nejúžasnější hodnoty tohoto krasavce patří například zrychlení z 0 na 50km do 2,3 sec., maximální rychlost převyšující 90 km/hod, nebo systém ASR (anti slip regulation), který pomáhá při rozjezdu a jízdě na kluzkém a nestabilním povrchu. Za zmínku stojí dobře známý systém ABS, nebo volitelný systém BERS, umožňující v prudkých sjezdech přibržďování motorem a tím i rekuperaci baterie. Jízda nikdy nebyla tak zábavná, tak vzrušující, nebo tak bezpečná. Je jen na Vás, jak si svého ULTRA BEE užijete.

 

Pro nerozhodné nabízíme možnost testování s instruktorem, včetně základního zaškolení co do ovládání i techniky jízdy. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a zajištění potřebných náhradních dílů. 

ULTRA BEE R

Ultra Bee je nejnovější model a žhavý kandidát na nejlepší elektro motorku roku 2023. Firma Surron se může v oblasti elektro motorek pochlubit bohatými zkušenostmi z předchozích řad motorek Bee i účastí na závodech elektrických off-roadů. Ultra Bee se může pyšnit lehkou ovladatelností, vysokým výkonem a propracovaným systémem kontroly trakce v terénu.

Nový vylepšený model

vylepšené přední ráfky z 1,4*19 na 2,15*19

zněna pneu z 80/100-19 MX off road na 90/90-19 poloterénní

vylepšené zadní ráfky z 1,6*19 na 2,5*18

změna pneu z 90/90-19 MX off road na 120/80-18 poloterénní

 

Díky ultra lehkému hliníkovému rámu váží tato kráska pouhých 93 kg, a to včetně baterie. Tento nový model posunuje se svými 12,5 kW výkon elektrických motorek na novou úroveň. Kroutivý moment 440 Nm nabízí opravdu skvělé zrychlení z 0 na 50 km/h za 2,3 vteřiny. Maximální rychlost Ultra Bee dosahuje 90 km/h. Díky baterii s parametry 74V / 55Ah ujedete bez problémů až 140 km na jedno nabití (při rychlosti 40km/hod).

Ultra lehký rám je vyroben tak, aby posouval těžiště motorky co nejníž, díky čemuž se motorka skvěle ovládá. Vylepšením prošel takové brzdový systém, který je maximálně přizpůsobený parametrům motorky. Navíc díky systému kontroly trakce je jízda na motorce bezpečná a je vhodná do jakéhokoliv terénu. Plně nastavitelné jsou také tlumiče s rozsahem 240 mm, které si jezdec může nastavit dle terénu.

SUR-RON ULTRA adrenalin

SUR-RON ULTRA jízda

SUR-RON ULTRA produkt

Zpět do obchodu