OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

TALARIA STING chránič / zástěrka na ochranu zadního tlumiče

Měkký pryžový blatník (zástěrka) do zadní vidlice na ochranu tlumiče před nečistotami, určeno pro modely TALARIA STING / TALARIA STING R / TALARIA STING R L3E ABS

Skladem
Kód: TALSTKOM011
Značka: TALARIA
899 Kč
Kategorie: TALARIA STING NÁHRADNÍ DÍLY
Záruka: 2 roky
Blatník TALARIA STING TLUMIČ 01
Novinka

Ohebný pryžový blatník (zástěrka) prokládaný textilní výztuží, produkt vlastní výroby, vhodný do zadní vidlice, sloužící na ochranu tlumiče před nečistotami. určeno pro modely TALARIA STING / TALARIA STING R / TALARIA STING R L3E ABS. Díky špičkovému materiálu je blatník prakticky nezničitelný a vydrží dlouhé roky intenzivního používání. 

Životnost zadního tlumiče je značně závislá od čistoty jeho provozu. Bez zástěrky dopadají veškeré nečistoty do prostoru tlumiče, včetně jeho kluzných částí a tím dochází k jeho vnějšímu i vnitřnímu znečištění. Jednoduchý chránič, neboli zástěrka, dokáže zadržet drtivou většinu nečistot odlétávajících od zadního kola a následná údržba tlumiče je pouze občasná a vysloveně minimální. 

 

Zpět do obchodu