OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU KAMENNOU PRODEJNU V MOSTĚ. NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT NA ADRESE J. E. PURKYNĚ 274, MOST. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE POD ZÁLOŽKOU KONTAKTY.

STASH - SUPER SOCO - silniční elektrický motocykl VMOTO

Nejvýkonnější model v portfoliu SUPER SOCO je tu.  Designový skvost s maximální rychlostí 120 km/hod, maximálním výkonem 15 kW a dojezdem 100 až 140km, nabízí neskutečně adrenalinové svezení nejen při cestě za prací, ale i svižných víkendových projížďkách po okolí. Pokračujte níže a objevte více.    

Skladem u dodavatele
Kód: VMSS000001
194 999 Kč
Kategorie: Motocykly SUPER SOCO
Záruka: 2 roky
Maximální rychlost: 120 km/hod
Maximální výkon: 15 kW
Maximální úhel stoupání: 25°
Dojezd: 100 až 140 km
Typ baterie: Lithiová
Vmoto Stash 026
Novinka

 Inovace a maximální pohodlí jsou charakteristickými znaky modelu Vmoto Stash: 100% elektromobil, který představuje nový způsob života, pohybu a myšlení. Naskočte na palubu motorky Stash a staňte se průkopníkem nové městské mobility s tímto modelem, který překonává všechna očekávání.

 

JEN ZA 15KČ / 100 KM ZAŽIJETE EKOLOGICKOU A ÚSPORNOU JÍZDU

S cenou jen 15 kč na 100 kilometrů si můžete vychutnat zážitek z jízdy bez obav z vysokých nákladů na palivo. *při 72V/48Ah baterii a ceně elektřiny 8kč za kWh.

 

 

DOSTATEK MÍSTA PRO VÁŠ CELÝ SVĚT: NAPŮL MOTORKA, NAPŮL SKÚTR

 

 

Do prostorného vnitřního prostoru se vejde přilba nebo taška, díky čemuž je Stash ideální motorkou pro dojíždění za různými cíli: ať už jde o cestu do kanceláře, do posilovny nebo večerní procházku s přáteli, tento dvoukolesák v sobě spojuje obratnost a praktičnost.

 

 

 

TOP FUNKCE

 

Rám motorky Vmoto STASH je pevný a lehký, v kombinaci s odpružením a špičkovými kolami získáte stejný pocit jako na skutečné silniční motorce. K praktičnosti přispívá i výkon, který zaručuje elektromotor s maximálním výkonem 15 kW, který konstruktéři dávají k dispozici s funkcí posilovače. Za běžných jízdních podmínek dosáhne Stash rychlosti 120 km/h. Z 0 na 50 km/h vystoupá přesně za 3,2 s.

 

 

STASH JE PRVNÍ MOTORKA VMOTO VYROBENÁ V EVROPĚ

Stash je prvním modelem Vmoto, který byl kompletně navržen a zkonstruován v Evropě, má konkrétně italský design: zrodil se z "tužky" návrháře Adriana Mortona, ředitele designu společnosti C-Creative a tvůrce stylů některých nejúchvatnějších motocyklů posledních let, který dokázal plně interpretovat naši vizi.

 

    

    

     

 


 

Motocykl dodáváme pouze v sestaveném - seřízeném stavu, možný pouze osobní odběr, případně firemní doprava. 

Zpět do obchodu